Zrób Mikołajkowy prezent swojemu dziecku!

Ogólna

Najlepszym prezentem na Mikołaja jest WSPANIAŁA ZABAWA! A poprzez zabawę dzieci najłatwiej zdobywają nowe umiejętności, rozwijają kreatywne myślenie, chętnie podejmują wyzwania i uczą się rozwiązywania nowych problemów. Wszystko to gwarantujemy na naszych warsztatach! Każde dziecko chce wiedzieć jak zbudowane są roboty, jak się poruszają, co czują, jak widzą??? Budujemy fantastyczne roboty z najnowszych edukacyjnych zestawów klocków LegoMindstormsEV3, uczymy dzieci sztuki programowania, rozwijamy zainteresowania techniką, informatyką i robotyką. Rozpal iskrę, a pomożemy Ci odkryć w dziecku młodego inżyniera! ROBOTYKA I AUTOMATYKA to przecież PRZYSZŁOŚĆ nasza i naszych dzieci! MY ODKRYWAMY PRAWDZIWYCH MISTRZÓW KONSTRUKTORÓW!

Zapraszamy na MIKOŁAJKOWĄ PROMOCJĘ! W PREZENCIE OTRZYMUJESZ 4 DODATKOWE GODZINY ZAJĘĆ ! TO 12 GODZIN WARSZTATÓW ZAMIAST 8! TYLKO TERAZ 11,66 ZŁ /GODZINĘ! Czas promocji ograniczony! Zapraszamy na grudniowe warsztaty do KLUBU REBUS w Żorach (os.Ks.Władysława).

KUPON RABATOWY “ROBOMANIA” otrzymujesz przy zapisie minimum dwójki kolegów/koleżanek razem =  10% RABATU DLA KAŻDEGO UCZESTNIKA!!

 

DSCN2575DSCN2582DSCN2581DSCN2579DSCN2572DSCN2578