CZAS ŚWIĄTECZNYCH PREZENTÓW!

Ogólna

Jeśli Twoje dziecko wprost uwielbia klocki Lego, mogłoby układać je całymi godzinami, to najlepszym prezentem dla niego będzie połączenie tej przyjemności ze zdobywaniem wiedzy z zakresu najbardziej popularnych nauk ścisłych takich jak informatyka, automatyka i robotyka. Ta młodzieńcza pasja odpowiednio ukierunkowana może w przyszłości zaowocować studiami na najlepszych technicznych kierunkach studiów takich jak: automatyka i robotyka,informatyka, mechanika, mechatronika lub inżynieria mechaniczna.

Wszystkich wielbicieli klocków Lego (szczególnie Lego Technic) w wieku od 7 lat, chcących rozwinąć swoje zdolności techniczne, samodzielnie konstruować i programować roboty zapraszamy na kolejną INWAZJĘ ROBOTÓW w klubie Rebus.

Poziom I warsztatów – “Młodszy konstruktor robotów” – w programie budowa 4 robotów Lego: robot bojowy, grający w hokeya, robot zależny- siłacz  i niezależny-wally!, sterowanie robotami z podstawami programowania, gry, zabawy i konkursy z nagrodami.

W okresie świątecznym i noworocznym każde z 4 sobotnich spotkań warsztatowych trwa 3,a nie tylko 2 godziny zegarowe! Łącznie warsztaty na poziomie I liczą 12 godzin zegarowych.

Przy łącznym zapisie minimum dwójki kolegów/koleżanek na poziom I warsztatów obowiązuje w okresie noworocznym aż 15% KUPON RABATOWY. Każde z dwójki dzieci dostaje 15% rabatu.
Natomiast wszyscy absolwenci poziomu I otrzymują stały rabat 10% wręczany w postaci kuponu upominkowego na zakończenie poziomu I.

Jednocześnie ogłaszamy nabór absolwentów I poziomu na poziom II warsztatów z robotyki- “Starszy konstruktor eksperymentator” , który również odbędzie się w wymiarze 12 godzin zegarowych. Prosimy o zapoznanie się z zamieszczonym na naszej stronie regulaminem zajęć. Zapisy trwają!( poprzez wypełnienie formularza na stronie w zakładce ZAPISY).

A oto relacja fotograficzna z warsztatów grudniowych. Bawcie i uczcie się z nami!

 

DSCN2631 DSCN2633 DSCN2635 DSCN2641 DSCN2630DSCN2571  DSCN2626 DSCN2627 DSCN2580 DSCN2629DSCN2638DSCN2637