EVENTY FIRMOWE

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie firmy żywo zainteresowane zorganizowaniem u Państwa na miejscu (w firmie) atrakcji w postaci kilkugodzinnych legowarsztatów wraz z zawodami dla pracowników i ich dzieci w celu większej integracji pracowniczej, zespołowej, rodzinnej.

Podczas eventu pracownicy samodzielnie konstruują roboty LegoMindstormsEV3 (z instrukcją lub bez), tworzą programy do ich sterowania, współpracują ze sobą, pracują zespołowo, uczestniczą w zawodach drużynowych, a przy tym fantastycznie się bawią!

W zabawie mogą uczestniczyć również dzieci, które równolegle do dorosłych budują roboty dostosowane do ich wieku (8-17 lat). Na koniec organizujemy wspólne zawody np. walki sumo-botów, wyścigi, tory przeszkód, bitwy itp.

Zajęcia prowadzone są pod czujnym okiem specjalisty, który podczas imprezy zawsze służy fachową pomocą i radą.

Istnieje również możliwość “podniesienia poprzeczki” pracownikom (szczególnie z branży IT) w formie zadań o zwiększonym stopniu samodzielności np. tworzenie własnych programów w innych, znanych językach programowania np. w Pythonie, w C++ itd.

Gwarantujemy całe mnóstwo niezapomnianych wrażeń! Zapraszamy!

Koszt eventu firmowego na terenie województwa śląskiego do 25 osób – 350 zł za godzinę. W innych lokalizacjach doliczmy koszty transportu.