Ważne informacje! Zapisy na nowy rok szkolny 2021/2022 - tryby zajęć!

Trwają wakacyjne 😎 zapisy na semestralne kursy „Robomanii” na nowy rok szkolny 2021/2022. Informujemy, że w nowym roku 2021/2022 nasze zajęcia odbywać się będą w trybie stacjonarnym w następujących lokalizacjach: Mysłowicki Ośrodek Kultury Grunwaldzka, Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny, Gminny Ośrodek Kultury Chełm Śląski oraz Ośrodek Kultury Będzin Grodziec.😃 Prowadzimy również zajęcia w trybie on-line dla uczestników z całej Polski. 💻 Posiadamy najnowsze symulatory urządzeń elektronicznych, korzystamy z nowoczesnej platformy komunikacyjnej zapewniającej bezpośredni kontakt trenera z uczniem; umożliwiającej poprawki pracy ucznia przez trenera na ekranie jego monitora, zapewniamy uczniom indywidualną pomoc trenera przy samodzielnym tworzeniu programów itp. W praktyce stosujemy i rozwijamy Technologie Przyszłości! Drodzy Rodzice – już nie musicie obawiać się kolejnego lockdownu! 😷 Podczas pandemii nasi uczniowie stacjonarni płynnie przechodzą na pełnowartościowe zajęcia on-line, a po zniesieniu obostrzeń znów wracają do zajęć stacjonarnych! 😊 Mamy w tym doświadczenie i 100% zadowolenia naszych uczniów i ich rodziców! Pełną ofertę kursów dopasowanych do wieku i poziomu zaawansowania dziecka znajdą Państwo w zakładce Warsztaty. Dodatkowe pytania prosimy kierować pod numer infolinii 📞 730999823. Kursy „Robomanii” to gwarancja przyszłego sukcesu Waszego dziecka w branży IT🏆! Przypominamy - trwa również wakacyjna konkursomania! Na koniec każdego wakacyjnego miesiąca wśród osób zapisujących się na dowolny kurs losujemy 100% BON RABATOWY na pierwszy miesiąc warsztatów! Let’s go! Let’s code!😃Zapisy na nowy rok szkolny 2020/2021 - dodatkowe lokalizacje!

Już od wakacji specjalnie dla Was startujemy zapisy na nowy rok szkolny 2020/2021 warsztatów w jeszcze większej ilości lokalizacji. Dodatkowo w nowym roku z pewnością ucieszą się fani legorobotyki i programowania z Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Libiąża i Piekar Śląskich.

Absolwentów naszych kursów przybywa z semestru na semestr jak grzybów po deszczu! Coraz większa liczba absolwentów II poziomu zajęć "Zawodowy programista" informuje nas o wyborze szkół ponadpodstawowych na kierunkach: informatyka, automatyka, robotyka, mechatronika czy elektronika! Sukcesy naszych podopiecznych cieszą nas niezmiernie, a nasze doświadczenie i profesjonalne podejście do nauki programowania tym samym przekłada się na widoczne efekty.

Z kolei absolwenci I poziomu warsztatów "Konstruktor programista" wielokrotnie idą do przodu jak burza, nie odpuszczają i chcą rozwijać swoje umiejętności na wyższych poziomach, krok po kroku poznając oprócz wizualnych również tekstowe języki programowania!

NOWOŚĆ! COBOTYKA! W nowym semestrze warsztatów przygotowaliśmy specjalnie dla Was niesamowitą niespodziankę! Dzięki naszej współpracy z przodującymi firmami z branży automatyki przemysłowej poznacie jak działają i jak są zaprogramowane roboty współpracujące z człowiekiem - tzw. coboty! To prawdziwa gratka nie tylko dla dzieci! Na spotkanie z prawdziwym przemysłowym cobotem - "Cobot’s Party" - oprócz dzieci, zaprosimy także rodziców!!! A Robomaniacy na zajęciach II poziomu będą mogli uczyć się programowania precyzyjnych ruchów ramienia robota przemysłowego.

Nasze lokalizacje:

Już teraz zapraszamy do zapisów na I poziom zajęć POZIOM I - KONSTRUKTOR PROGRAMISTA (8-12 LAT) 🤖 W nowym roku szkolnym 2020/2021 startujemy zajęcia 10 miesięczne (blisko 100 godzin zajęć!) w następujących lokalizacjach:

 • Sosnowiecki Park Naukowo Technologiczny ul. Wojska Polskiego 8
 • Dąbrowa Górnicza ul. Przybylaka
 • Mysłowicki Ośrodek Kultury ul. Grunwaldzka 7
 • MOK Mysłowice Brzęczkowice, ul. Franciszka Kawy 12
 • Gminny Ośrodek Kultury Chełm Śląski ul. Owocowa 10
 • Libiąskie Centrum Kultury, Libiąż ul. Górnicza 1
 • MDK Piekary Śląskie Kozłowa Góra ul. Tarnogórska 49

Od nowego roku szkolnego 2020/2021 startujemy również 10 miesięczne kursy programowania POZIOM II - ZAWODOWY PROGRAMISTA (10-14 lat) 💻 w następujących lokalizacjach:

 • Mysłowicki Ośrodek Kultury ul. Grunwaldzka 7
 • Sosnowiecki Park Naukowo Technologiczny ul. Wojska Polskiego 8
 • Gminny Ośrodek Kultury Chełm Śląski ul. Owocowa 10
 • Libiąskie Centrum Kultury Libiąż ul. Górnicza 1
 • MDK Piekary Śląskie Kozłowa Góra ul. Tarnogórska 49

Zapraszamy również na zaawansowane kursy programowania POZIOM III - PROGRAMISTA - PROFESJONALISTA (14 -17 lat) 💻 w lokalizacji:

 • Sosnowiecki Park Naukowo Technologiczny ul. Wojska Polskiego 8

CZAS START ! Startujemy zapisy już teraz ! O miejscu w grupie decyduje kolejność zgłoszeń! Grupy maksymalnie 14 osobowe.

Zapisy są możliwe poprzez wypełnienie FORMULARZA ZAPISU 📝 na naszej stronie. Jeśli macie dodatkowe pytania, prosimy kierować je na numer infolinii: 📞 730999823 w godz. 10.00-18.00.Startujemy interaktywne kursy on-line z trenerem na żywo!

Jak zostać "Zawodowym programistą" na miarę XXI wieku? My wiemy jak - zacznij z nami naukę programowania on-line! Sukces gwarantowany! Choć dziś większości młodych ludzi programowanie wydaje się trudne, nasz interaktywny, ukierunkowany cykl webinarów z trenerem NA ŻYWO, pomoże Wam krok po kroku zdobyć nie tylko niezbędną wiedzę, lecz przede wszystkim praktyczne umiejętności tworzenia swoich własnych projektów, kreowania nowatorskich rozwiązań, uczenia się programowania od profesjonalistów, poprzez doświadczenie, w interesującym, wybranym przez Was zakresie. Każdy uczestnik może wybrać interesujący go blok tematyczny i bezpłatnie zapoznać się z pierwszym webinarem wprowadzającym “0”- gratisowym filmem startowym! Po obejrzeniu filmu startowego zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu kolejnych 5 webinarów (po 120 minut każdy!) z tego samego bloku tematycznego, które razem tworzą kompleksowy kurs on-line na danym poziomie zaawansowania.

Do wyboru uczestników mamy 3 rozbudowane bloki tematyczne:

Każdy blok tematyczny obejmuje gratisowy film startowy oraz cykl 5-ciu webinarów.

KROK I  - WEBINAR "0" (gratisowy film startowy) jest  BEZPŁATNY i stanowi wstęp do danego cyklu!

KROK II - CAŁY KURS ON-LINE  Następne 5 webinarów w wybranym bloku tematycznym to 5 spotkań z trenerem na żywo, trwających pełne 120 minut każde! To dodatkowe 10 godzin praktycznych zajęć! Uczestnictwo w całości kursu on-line w danym bloku tematycznym to koszt 200 zł brutto (20 zł/ za godzinę zajęć!)

To aż 15 godzin lekcyjnych praktycznych, kierowanych ćwiczeń oraz porcji fantastycznej zabawy przed Wami.

Życzymy wszystkim doskonałej zabawy!

Od podstaw już tylko w górę!

Zespół Robomania.Nasz start w Międzynarodowym Turnieju Robotów "Robotic Tournament"!

1 kwietnia wraz z naszą "Super-Drużyną" mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w Międzynarodowym Turnieju Robotów "Robotic Tournament" corocznie organizowanym w ZST "TYGIEL" w Rybniku. W turnieju brało udział 260 uczestników, którzy wystartowali w sumie aż 299 robotów! To rekordowa jak dotąd frekwencja ludzi i robotów.  My w tym roku wystartowaliśmy w 2 kategoriach: Line Follower for Lego oraz w Sumo for Lego. Dzięki zaangażowaniu naszych warsztatowiczów udało się nam wygrać kilka kluczowych walk sumo! Niestety przegraliśmy w jednej z walk półfinałowych z przeciwnikiem, który ostatecznie zajął 2 miejsce w całym Turnieju. Dla nas to prawdziwa nobilitacja i nowe, realne wyzwanie jakie z pewnością podejmiemy w przyszłym roku! A oto nasza krótka fotorelacja.

BUY NOW